Спорт, философія самоперевершення

Шри Чинмой тяжелая атлетика

Обдарований спортсмен, Шрі Чінмой  твердо вірив у те, що фізична досконалість абсолютно необхідна для духовного прогресу. Ще в юності, в ашрамі Шрі Ауробіндо,  Шрі Чінмой був 17-кратним чемпіоном на 100-метровці і 2-х кратним чемпіоном з декатлону. Пізніше, за дев’ять років з 1978 по 1986, він брав участь у понад 200 змаганнях, серед яких 21 марафон і 5 ультрамарафонів. Розпочавши в 1986 році у віці 55 років кар’єру важкоатлета, Шрі Чінмой вразив героїв спортивного світу своїми досягненнями.  Іноді під час програми він піднімав десятки тонн, наочно переконуючи, що внутрішній спокій та енергія, отримані під час медитації,   виступають значним джерелом зовнішньої сили.

Досягнення у важкій атлетиці

Любов Шрі Чінмоя до спорту супроводжувала його все життя і була втілена в багатьох спортивних змаганнях самоперевершення. Заснована ним Марафонська команда Шрі Чінмоя  виступає організатором та спонсором ультра-пробігів, в тому числі найдовшого сертифікованого ультра марафону 3100 миль (4987,9 км).

Спільно з Федерацією легкої атлетики України, Марафонська команда Шрі Чiнмоя проводить чемпіонат України з добового бігу (24 години) в Києві – щорічно з 2005 року. У Вінниці – чемпіонат України з дводобового бігу (48 годин), а також популярний марафон в Одесі (42 км 195 м).

Крім високого стандарту в обслуговуванні спортсменів, наша команда намагається створити теплу дружню атмосферу, щоб учасники змогли показати найкращі результати.

Фізична енергія має лише одне джерело,
I це джерело – духовна енергія.

Шрі Чінмой

Посилання

Сайт Марафонської команди Шрі Чiнмоя в Україні 
Календар ультра-забігів Самоперевершення