Миротворчі проекти

Біг Миру Дім-Єдність Шрі Чінмоя / Всесвітній біг заради гармонії


Міжнародна факельна естафета, яка охоплює понад 100 країн

В Україні всесвітня естафета відбувається з 1995 року шляхами всіх областей. Учасники естафети подолали близько 52 000 км, а запалений факел з побажаннями миру людям усієї Землі тримали понад 450 00 наших співвітчизників.

 

www.бігзарадигармонії.укр

Естафета на Хрещатику. Факел в руках олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої
Факел Миру на Говерлі
Свято Гармонії для 1300 дітей літнього табору відпочинку

Сльози і усмішки серця-єдності

Ми не байдужі до біди і страждання людей. Наш центр зібрав гуманітарну допомогу і для київських дітей-сиріт, і для жертв цунамі в Індонезії та землетрусу в Індії. Ми проводили конкурси дитячих малюнків серед учнів  київських шкіл, роботи переможців були передані на міжнародну дитячу виставку в Джакарті. Своїми руками шили ляльки для африканських дітей.

Гуманітарна допомога фонду "Чорнобиль - діти Чорнобиля"
Робота на конкурсі
Африканські діти з українськими ляльками

Лекції та тренінги

На лекціях про здоровий спосіб життя, розкриття внутрішнього потенціалу та тренінгах з медитації використовується матеріал великого літературного спадку Шрі Чінмоя. З 1992 року було перекладено та видано понад 200 книг, серед яких: «Земля – наш дім єдності», «Світло сходу для західного розуму», «Мати Тереза: серце-квітка людства, аромат-душа божественності», «Сад душі: уроки життя в мирі, щасті тв. гармонії», «Ейнштейн: вчений-мудрець, брат атому-всесвіту», «Крила радості» та ін.

Тренiнг Кайлаша Бейера - Слухай свій внутрішній голос
Авторський вечір Стутішіла
Лекція-концерт Сіони Валентина Іонова