Оригінали картин Шрі Чінмоя у Києві! Виставка Jharna-Kala

Запрошуємо на художню виставку вiдомого художника сучасності Шрі Чінмоя (Індія-США). На виставці представлені оригінальні 143 роботи майстра.

Шрі Чінмой писав у спонтанному стилі, який він назвав Джарна-Кала, що означає «водограй-мистецтво» його рідною бенгальською мовою.
Шрі Чінмой пояснює свій інтуїтивний підхід до живопису:

«Я не використовую розум; я використовую серце».
«Більшу частину часу, коли я малюю, я отримую внутрішню радість і своєрідне внутрішнє відкриття. Коли я малюю, я виявляю те, чого раніше не знав. Ось чому я отримую величезну радість, більшість часу, коли я малюю».

Живопис Шрі Чінмоя – це найчастіше абстрактні містичні твори, які становлять більшу частину його творчого доробку. Перший рік його живописного подорожі ознаменувався величезним сплеском творчості: більше 100 000 картин, в тому числі 16 031 картина за один 24-годинний відрізок 16 листопада 1975 року.

Мистецтво Шрі Чинмоя відрізняється якостями спонтанності та життерадісності, що нагадують потік дитячої творчості. Крім малювання з використанням традиційних пензлів різноманітних форм та розмірів, він також малював саморобними пензлями з нестандартних матеріалів, а також використовував губки і малював пальцями.

З 1974 року до кінця свого життя у 2007 році Шрі Чінмой створив понад 140 000 творів абстрактного містичного мистецтва, а також майже 16 мільйонів малюнків птахів, які символізують свободу людської душі.

Картини Шрі Чінмоя експонувалися у більш як 20 країнах світу у таких галереях, як Карусель дю Лувр у Парижі і таких видатних місцях, як Секретаріат Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку та Женеві, приміщенні парламенту США, Австралії, Нової Зеландії та України.

Розклад роботи

м. Київ, Галерея Митець, вул. Велика Васильківська 12

20 сiчня – 8 лютого
Пн-Чт 11:00-19:00
Сб, Нд 11:00-18:00
Вхід вільний

Довідки за тел – 073-7771931

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *