40 років від дня першого марафону Шрі Чiнмоя!

3 березня 1979 (40 років тому!) Шрі Чінмой пробіг свій перший марафон в Чіко, Каліфорнії – Chico Bidwell Classic. Його час був 4:31:34. Всього трьома тижнями пізніше на своєму другому марафонському старті в Толедо Огайо, Шрі Чінмой показав свій кращий час на марафонській дистанції 3:55:07.

З точки зору професійних атлетів, що наближаються до двогодинному бар’єра, ці результати Шрі Чінмоя малопомітні. Але навряд чи ще де-небудь ви могли б зустріти просвітленого Духовного Вчителянайвищого рівня, долаючого марафони, пiднiмаючого тяжкості і настільки захопленого фізичною культурою і спортом в цілому!

І зараз заняття фізкультурою і спортом – активний спосіб життя, є невід’ємною частиною духовного Шляху Шрі Чінмоя. Серед його учнів є дійсні яскраві зірки в переплитіі Ла-Манша, підкоренні Евересту, в фінішах на дистанції 3100 миль. Але в цілому підтримання гарної спортивної форми та здоров’я служить зовсім іншим цілям, ніж популярність і слава. Шрі Чінмой привніс нове ставлення в світі спорту – Самоперевершення. А хороша фізична форма і здоров’я потрібні нам для більш глибоких медитацій (існує прямий зв’язок!) та ефективного служіння людям.

На сторінках сайту ми вже торкалися теми Медитації в бігу

Шри Чинмой на Нью-Йоркском марафоне. 1979
Забег на 2 мили. 1981

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *