55 років з початку Місії Шрі Чінмоя

13 квітня року 1964 року – в аеропорту Джона Кеннеді в Нью-Йорку приземлився літак з Індії.  Одним із пасажирів цього літака був Шрі Чінмой. Саме ця дата стала знаменною як у його житті, так і в житті його учнів та шанувальників. Саме 13 квітня було покладено початок його глобальної місії: поділитися  своїм внутрішнім багатством з усіма, хто перебуває в пошуках шляхів до Істини: в Америці, пізніше в Європі , а потім – і в інших країн усіх континентів.

 По приїзді Шрі Чіной працював в Індійському консульстві США. Перша лекція Шрі Чінмоя , яка була присвячена безмежному духовному   потенціалу людини,  відбулася в 1965 році в Міннеаполісі.  А вже в 1966 році   було засновано перші Центри  медитації  Шрі Чіномоя під назвою  «АУМ»:  в липні – в Пуерто-Ріко,  у серпні – в Нью-Йорку. В 1967 році Шрі Чінмой залишає індійське консульство і присвячує своє життя своїм учням, всім, хто шукає Істину.

Нині Центри Шрі Чінмоя  функціонують у  більше, ніж  70 країнах.  Це Центри медитації,  які проводять просвітницьку роботу  через курси з Основ  медитації, концерти одухотвореної музики, художні виставки, спортивні змагання  та  інші  проекти.  У великих і малих  містах  багатьох країн  світу можна зустрітись з учнями та послідовниками   Високої Духовності Шрі Чінмоя з метою спільної духовної практики, проведення просвітницьких програм для мешканців міста.

Основна ідея всіх починань і проектів, які започаткував Шрі Чінмой  відтоді, як приїхав в США – це єдність усіх людей. У світі набагато більше  процесів, явищ та речей, які об’єднують людську спільноту, ніж розділяють.  Усі люди прагнуть миру, усі люди хочуть бути щасливими.

Саме через серце-єдність Шрі Чінмой вбачав шлях до досягнення мирного майбутнього, до процвітання  кожної людини, кожної країни і людської спільноти в цілому. І це серце-єдність може бути відкрито, набрати розвитку і проявлено через медитацію.

Про активність Центру Шрі Чінмоя в Києві і про наші проекти ви можете дізнатися за посиланням  https://meditationkiev.org/узнать-больше/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *